Masáže

Hana Šiklová

Masáž bylinnými měšci


 Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu. 

Tato jedinečná metoda relaxačních masáží povzbudí vaše smysly , pohladí vaše tělo i duši. Budete se cítit jako v ráji a uklidňující vůni bylinek či energický závan exotiky z ovocné směsi vás dobije energií na celý den. Masáž měšci pro vás bude nezapomenutelným zážitkem, který budete chtít prožít znovu. Každý měšec je ručně vyráběn pro každého klienta zvlášť a je plněn těmi nejkvalitnějšími produkty kvality..

Bylinné měšce: Měšce ze směsi pečlivě vybraných bylin, které jsou nahřívány v páře, uvolňují léčivé látky, které jsou poté masážní technikou vstřebávány do organismu. V kombinaci s oleji regenerují a léčí naše tělo. 

Minerální měšce: Měšce plněné Himalájskou solí a solí z Mrtvého moře, které jsou nahřívány v páře, uvolňují léčivé látky, které jsou poté masážní technikou vstřebávány do organismu.

mesce