Masáže

Hana Šiklová

Kontakt

Hana Šiklová

Lipská 287

517 21  Týniště nad Orlicí


Objednání pouze na telefonu: 777 148 617

Email: zdravi-masaze@seznam.cz


kontaktpic

Obecné nařízení na ochranu osobních údajů

Od 25.5.2018 platí v ČR nové Nařízení Evropského  parlamentu a Rady (EU) 2016/679  o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

KLIENTI: pokud jste byli u mě na masáži, koupily dárkový poukaz, objednali se telefonicky, mailem, z webových stránek nebo sms uložila jsem si vaše jméno a příjmení, telefonní číslo popřípadě e-mail.

Tyto základní údaje o klientovi jsou uloženy v elektronických zařízeních, která jsou chráněna heslem. Údaje nejsou předávány třetím osobám. Údaje využívám pouze ke kontaktování svých klientů při změně termínu objednání.

INFO: údaje o vašem aktuálním zdravotním stavu neuchovávám, jsou mi sděleny pouze ústně před každou novou masáži. Jako masérka musím znát aktuální stav každého klienta abych mohla vyhodnotit zda navrhovaná masáž je v daném čase vhodná. Kontraindikace jsou uvedeny na mých webových stránkách.

PRÁVO KLIENTA: máte právo na opravu nebo výmaz vašich osobních údajů vznesením námitky. Máte právo kdykoliv se obrátit se svým podmětem nebo stížností na Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).

DOTAZY: pokud budete mít dotazy nebo připomínky nebo chtít uplatnit některé ze svých práv kontaktujete mě na e-mailu zdravi-masaze@seznam.cz